سوالات متداول

سؤالات شما

پاسخ برخی از سؤالات

برخی از سؤالاتی که برایتان به وجود می‌آید را پاسخ داده‌ایم.

در صورتی که پاسخ سؤال خود را دریافت نکردید با ما در ارتباط باشید و سؤال خود را از ما بپرسید.

نحوه ثبت سفارش به چه صورت می‌باشد؟

ابتدا پلن طراحی پروژه خود را انتخاب نمایید و در قسمت تماس با ما می‌توانید به صورت تلفنی به ما اعلام کنید و با ما تماس بگیرید که پس از مشاوره رایگان و تصمیم نهایی شما فرایند انجام پروژه توسط گروه پارتاکد آغاز گردد.

اگر پروژه دیگری در نظر دارید که پلن طراحی‌ای برای آن در سایت موجود نباشد، با ما تماس بگیرید، پروژه خود را شرح دهید و مشاوره رایگان دریافت کنید که فرایند انجام پروژه توسط گروه پارتاکد آغاز گردد.

همچنین می‌توانید از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، فرم تماس با ما و چت آنلاین وب‌سایت پروژه خود یا پلن انتخابی خود را به ما اعلام کنید سپس از طرف شرکت پارتاکد برای مشاوره رایگان با شما تماس گرفته خواهد شد که پس از تصمیم نهایی شما، فرایند طراحی و ساخت پروژه آغاز گردد.

وب‌سایت وردپرسی چیست؟

وردپرس یک CMS آماده برای طراحی وب‌سایت می‌باشد که ملزم به برنامه‌نویسی برای آماده‌سازی وب‌سایت نیست.

مهمترین مزیت‌های وردپرس عبارت است از: آماده‌سازی سریع وب‌سایت، وجود انواع قالب‌های آماده شده توسط طراحان وب‌سایت در سراسر جهان، وجود انواع افزونه برای افزودن امکانات مختلف به وب‌سایت، نیاز نداشتن به تخصص برنامه‌نویسی برای ساخت وب‌سایت و قابلیت جابه‌جایی و نصب بر روی انواع هاست لینوکس

همانطور که مزیت‌های وردپرس زیاد هستند، یک ایراد مهم می‌توان از وردپرس گرفت که گاهی اوقات نمی‌توان دقیقاً یک وب‌سایت با امکاناتی که مد نظرمان است را با وردپرس طراحی و اجرا کرد.

برای سفارش یک وب‌سایت وردپرسی ابتدا به صفحه دموهای وب‌سایت مراجعه کرده و یک قالب وردپرسی طبق نوع فعالیت وب‌سایت خود انتخاب نمایید سپس از پلن‌های قیمت گذاری طبق امکانات مورد نیازتان و تعداد محصولات، گالری تصاویر یا مقالاتی که در وب‌سایت می‌خواهید داشته باشید، یک پلن طراحی را انتخاب نموده و با ما از طریق راه‌های ارتباطی موجود تماس بگیرید که پس از مشاوره رایگان و تصمیم نهایی شما، طراحی و ساخت وب‌سایت توسط تیم پارتاکد آغاز گردد.

پرداخت هزینه پروژه‌ها به چه صورت می‌باشد؟

پس از اتمام فرایند ثبت سفارش، با توجه به نوع پروژه درخواستی شما و شرایط موجود به یکی از صورت‌های زیر می‌توانید هزینه پروژه را پرداخت نمایید.

 1. پرداخت 50 درصد از مبلغ کل پروژه به عنوان پیش پرداخت و پرداخت 50 درصد دیگر از مبلغ کل پروژه پس از اتمام کار و تحویل پروژه
 2. پرداخت 50 درصد از مبلغ کل پروژه به عنوان پیش پرداخت و پرداخت 30 درصد از دیگر مبلغ کل پروژه پس از اتمام کار و تحویل پروژه و پرداخت 20 درصد مابقی یک ماه پس از تحویل پروژه
 3. برای وب‌سایت‌های وردپرسی می‌توانید وب‌سایت مورد نظر خود را سفارش داده و پس از اتمام کار و تحویل پروژه توسط تیم پارتاکد و تأیید نهایی شما، سپس مبلغ کل پروژه را پرداخت نمایید و در صورت عدم تأیید و انصراف شما نیازی به پرداخت هزینه نمی‌باشد و پروژه لغو خواهد شد.
 4. برای پروژه‌های برنامه نویسی حرفه‌ای که بیش از 4 ماه به طول خواهد انجامید، مبلغ 40 درصد پروژه در ابتدای کار به عنوان پیش پرداخت باید پرداخت شود و پس از اتمام هر یک از فازهای عملیاتی پروزه که توسط شما تأیید شده باشد درصدی از مبلغ کل پروژه پرداخت می‌شود و پس از اتمام پروژه، گذراندن مراحل تست پروژه و تأیید نهایی شما مابقی مبلغ پروژه پرداخت می‌شود.
 5. برای پروژه‌های طراحی گرافیکی، تبلیغات، سئو و پلن‌های خدمات، پشتیبانی، هاست و تعمیر می‌بایست کل مبلغ پروژه در ابتدای کار و پیش انجام هرگونه فعالیت پرداخت شود.
 6. برای ادمینی وب‌سایت، اینستگرام، فیس بوک، یوتیوب، لینکدین، کانال یا گروه تلگرام و واتس آپ، کلاب هاوس و دیگر شبکه‌های اجتماعی می‌بایست مبلغ ماهیانه در ابتدای هر ماه پرداخت شود.
 7. طرح ویژه افزایش کسب و کار آنلاین: در این طرح برای سوق دادن کسب و کارها به سمت دیجیتال و آنلاین شدن که توسط شرکت پارتاکد در حال اجرا می‌باشد، به جای پرداخت هزینه وب‌سایت وردپرسی افراد می‌توانند 3 نفر مشتری به ما معرفی کنند که پس از اتمام پروژه‌های آن 3 نفر، فرد یا کسب و کار مذکور لازم به پرداخت هزینه وب‌سایت وردپرسی خود نمی‌باشد و همچنین هر یک از مشتریان معرفی شده نیز می‌توانند شامل این طرح شده و لازم به پرداخت هزینه ساخت وب‌سایت وردپرسی نباشند.

مشتریان می‌توانند هزینه انجام پروژه را به صورت نقدی، چک بانکی معتبر، واریز به حساب بانکی و انتقال رمز ارز دیجیتال پرداخت کنند.

پروژه‌ها شامل پشتیبانی می‌باشند؟ پشتیبانی به چه صورت است؟

بله، تمامی پروژه‌های شرکت پارتاکد شامل پشتیبانی می‌باشند.

پروژه‌های برنامه نویسی و طراحی وب‌سایتی که توسط تیم پارتاکد انجام شده باشند شامل پشتیبانی رایگان یکساله در سال اول هستند و در سال‌های بعدی مبلغ پشتیبانی نسبت به نوع و هزینه پروژه برای هر سال دریافت می‌شود.

عقد قرارداد به چه صورت می‌باشد؟

با توجه به اینکه تیم پارتاکد در سراسر جهان فعالیت دارد و افراد و شرکت‌های ایرانی و غیر ایرانی از سراسر جهان مشتری ما هستند، عقد قرارداد به روش‌های زیر امکان‌پذیر می‌باشد:

 1. عقد قرارداد حضوری در محل شرکت پارتاکد با فاکتور رسمی همراه با سربرگ و مهر شرکت
 2. عقد قرارداد حضوری نزد مشتری توسط ویزیتورهای شرکت با فاکتور رسمی همراه با سربرگ شرکت و مشخصات و کد بازاریابی ویزیتور مراجعه کننده
 3. عقد قرارداد حضوری در محل نمایشگاه‌ها یا جلسات رسمی توسط مدیران شرکت پارتاکد با فاکتور رسمی همراه با سربرگ و مهر شرکت
 4. عقد قرارداد غیرحضوری با ارسال فاکتور رسمی همراه با سربرگ شرکت
 5. عقد قرارداد غیرحضوری به صورت آنلاین توسط وب‌سایت شرکت پارتاکد با تولید فاکتور رسمی به همراه سربرگ شرکت

فرم تماس با پارتاکد

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید و سؤالات خود را مطرح کنید یا برای ارتباط با شما ایمیل یا شماره تماس خود را برای ما بفرستید.